Ekibimiz

Ahmet Gülümser

Ahmet Gülümser

Kurucu
Ozan Gülümser

Ozan Gülümser

(Görüntü Yönetmeni , Montaj – Kurgu ve Tasarım)
Onur Ocak

Onur Ocak

(Yardımcı Kameraman)

Hakkımızda

Gülümser Müzik & Video Prodüksiyon; 1990 yılında İzmir – Bornova da Saz yapım atölyesi ve müzik eğitim dershanesini kurarak başlangıç yaptı, akabinde 1997 Gülümser Müzik ismi ile müzik çevresinde yerini aldı!

Bugünlere kadar yapmış olduğu; Belgeseller, Konserler, Video Müzikler, Albümler, Tanıtım ve Reklam çalışmaları ile edindiği tecrübelerini yeni, kaliteli çalışmalar ve tüm etkinlikleri profesyonel ekibi ile kurumsal kimlik ve markalaşma süreciyle prensip ve kurallarından ödün vermeden, yoluna devam etmektedir! Müzik bizler için bir felsefedir, yaşam biçimidir!

Birçok değerli sanatçı dostumuzu toplumla tanıştırmak, buluşturmak üzere önemli çalışmalarda Gülümser Prodüksiyon imzası vardır, olmaya devam edecektir.

Kendilerine ait yorumları, bestecilikleri, düzenlemeleri ile değişik zenginlikleri hayatımıza yeni renklerle armağan etmiştir. Bünyesindeki sanatçı dostları ile müzik yolculuğuna karşılıklı özveri ve değerin verdiği güvenle devam ediyor. Yeniliklere ise her zaman kapısını açık tutmaktadır.

Müziğin toplumla buluşması artık şekil değiştirmiştir. Taş Plak, Kaset, CD, DVD’nin yerini dijital platformlar almıştır. Gülümser Prodüksiyon bu alanda da çağın gerisinde kalmadan, kendisini ve teknik ekipmanını güncelleyerek yoluna devam etmektedir. Daha kaliteli, daha yeni, daha güzel ses ve yüzlerle; Gülümser Müzik & Video Prodüksiyon, Kalitesinden ve Markalaşmasından ödün vermeden, kurumsallaşmaya devam edecektir.

Ses Kayıt & Videografi

İzmir Gülümser Müzik Yapım, albüm ve demo kayıtları, single, beste düzenleme, aranje , dublaj, seslendirme, klip çekimi, kısa film, belgesel ve uzun metrajlı film çekimleri, web sitesi, CD ve kitap kapakları tasarımı, profesyonel fotoğraf çekimleri, video kurgu gibi her türlü müzik ve sanatsal çalışmalarınızı güven içinde yapabileceğiniz bir prodüksiyon firmasıdır.

Her Müzik Dalında Hizmetinizde

Halk Müziği, Pop Müzik, Özgün Müzik, Rap, Alternatif Müzik, Rock Müzik gibi tüm müzik tarzlarında çalışmalar yapmakta olan firmamız, bu güne dek onlarca albümün yönetmenliğini, kayıtlarını ve bandrollü basımını üstlenmiştir.

Gülümser Müzik ailesi olarak, güven ve samimiyet ortamında sanata ve sanatçıya hizmete devam etmekteyiz.