Düğün Klibi Çekimlerimizden Örnek

Bizim ozan yine yapmış yapacağını 🙂 Düğünü klipleştirmiş. 🙂

Gepostet von Ahmet Gülümser am Montag, 8. Oktober 2018

 

Gülümser Müzik Ekibi olarak sadece müzik klibi çekimlerimiz olmuyor tabi ki. Bunun yanı sıra , siz güzel mutlu çiftlerimizin geleceğine güzel bir anı bırakmak adına en özel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekip aracımızla beraber sabahtan akşama kadar ya da belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde hikayenizin klibini çekiyoruz. (Hazırlık aşamalarından düğün bitimine kadar) Eğer dilerseniz ekstra olarak fotoğraf çekimlerinizi de aynı gün içinde yapıyoruz.

Dipnot: Örnek videoda gördüğünüz gibi istediğiniz bütün detayları (makyaj anları, gelinin evden alınması, karşılamalar, ekstra fiyat farkıyla düğün sonrası eğlence çekimleri vs)

Dipnot 2 : Fotoğraf çekimi ve video çekimi için daha önceden keşfini yapmış olduğumuz mekanlarda bu işlemi gerçekleştirebiliriz.

2 thoughts on “Düğün Klibi Çekimlerimizden Örnek

  1. ozangulumser says:

    Standart fiyatı 1.500 – 2.500 tl arasındadır. Lakin istenilen şeylere göre (yerin uzaklığı, kullanılan malzemeler, drone…) fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2019 GÜLÜMSER MÜZİK | Rock Band by Catch Themes